Крупська сільська   рада

 

19760  ,с.Крупське  ,Золотоніський  район, Черкаська  область ,телефон  66-2-31 ,факс 66-2-31,електронна  адреса   krupska sr @ ukr net

 

Сільський  голова                 Соколенко   Іван  Андрійович

Секретар  сільської  ради    Хомут  Надія  Василівна

Головний  бухгалтер            Синільник  Світлана Олександрівна

Землевпорядник                    Приложенко  Любов  Василівна

 

                     Графіки  прийому  громадян

 

Сільський  голова       понеділок       з  9.00  -12.00  год 

                                        четвер             з  15.00-18.00  год

 

Секретар  с/ ради        вівторок          з 9.00   - 12.00 год

                                       п’ятниця          з 15.00 - 17.00 год

 

      Перелік  установ  та  організацій   с.Крупське

ПП «Крупське»                Барвет  Володимир  Васильович

ТОВ «Золотоніський  бекон»  Дубовик  Галина   Іванівна

Крупський НВК              Безкровна Любов  Михайлівна

Крупський  БК                Дробітько  Оксана  Іванівна

Бібліотека                        Дробна Людмила Володимирівна

ФАП с.Крупське       Пономарьова Світлана Миколаївна

     

                                         Склад 

            виконавчого  комітету Крупської сільської ради

                                    УІІ скликання

1.Соколенко Іван Андрійович   голова виконавчого комітету  

2.Хомут   Надія    Василівна       секретар виконавчого комітету

       3.Дробна Людмила Володимирівна   заступник голови з виконавчої     

       Діяльності                                                                                                                     

       4.Приложенко Любов Василівна       член        виконкому

5.Безкровна Любов Михайлівна       член        виконкому

 

С П И С О К

 

депутатів Крупської  сільської ради

                                                  VІІ скликання

1.Дробітько Оксана Іванівна

 

2.Бесараб  Ганна Миколаївна

 

3.Розпутня Наталія Федорівна

 

4.Синільник Світлана Олександрівна

 

5.Капустіна Ольга Вікторівна

 

6.Хомут Надія Василівна

 

7.Гетьман Любов Федорівна

 

8.Пономарьова Світлана Миколаївна

 

9.Бабенко Ганна Василівна

 

10.Артеменко Ірина Іванівна

 

11.Раджабов Григорій Миколайович

 

12.Гвоздь Галина Леонідівна